wzčesky english deutsch polski en espanol italiano

25.5.2011 - Děkuji Marcelce za krásný fotky Aurinky z řádění venku. Vybrala jsem pár, se kterými se chci podělit. Jsem moc ráda, že je Aurinka u Tebe :-)

     

     


16.5.2011 – V sobotu se konala MVP Duodanube Bratislava. Přihlásily jsme se jen na jeden den. Bylo přihlášeno 44 SBT. Posuzoval Matakovič Bojan (CRO). Ve třídě otevřené získala Robinka Výborná 2, res CAC.
Více info v záložce výstavy .
 

DUO Blava .


12.5.2011 - VRH B MÁ DNES 1. NAROZENINY! Dnes je tomu přesně rok, kdy se naší Robince a Maxovi - Sharoc Star Gladiator (ch. s. Fransimo) narodila Bellinka, Blanche Bijou, Buxbaumia a Bombero. Přejeme vše NEJ a hlavně zdraví a spoustu krásných chvil se svými páníčky.
 


10.5.2011 - Dnes přišel mail s fotkami Amynky z klubové výstavy a domácí pohody se svojí paničkou a kamarádem Bastrem. Amy a Bombero, kterého vídám pravidelně a kterého si zdálky často pletu s jeho maminkou Robčou, jsou si dost podobní. Děkuji za super foto a zdravíme celou smečku.
     


4.5.2011 - O víkendu se konala Klubová výstava SBT v Mladé Boleslavi, kde posuzovaly pí Volšická a Vojáčková. Z našeho odchovu se jí zúčastnila Amy (Robigalla x Taffdogs Fransimo), kde ve velké konkurenci obdržela známku Výborná. A také Petrovi a Bastrovi ke krásnému umístění V4! Zároveň se současné konala MVP v polském Opole, kde jsme se snažily vybojovat posledního CAC ke splnění polského šampiona, ale bohužel španělské rozhodčí se Robí moc nelíbila, tak ji ohodnotila známkou velmi dobrá. Pak jsme s Annou - majitelkou Solona, polobratra Robinky udělaly společné fotky a jeli domů.
     
Přišel i milý e-mail od Kristi spolu s krásnými fotkami Bixíčka. Je moc krásný a také dost podobný své mamince. Posuďte sami... Na fotce je spolu se svou psí kamarádkou Tarinkou a lidskou smečkou :-)
   


10.4.2011 - Dne 9.4. se konala Národní výstava psů na výstavišti Černá Louka v Ostravě, kde nás posuzoval rozhodčí Václavík. Robinka ve třídě otevřené v konkurenci osmi fen získala Výborná 1. Více v sekci výstavy . Chtěla bych tímto ještě jednou poděkovat Pepovi Zoulovi z ch. s. Moravia Knight za krásné fotky. Pepovi Zoulovi z ch. s. Moravia Knight
     

Národní výstava OV


5.4.2011 - V neděli jsem vyrazila ve všemi hafany a spolu s kamarádkou Evčou a Bomíkem na tří hodinovou procházku do Tovačova, kde jsme se procházeli kolem rybníků. Později se k nám přidal i Laďa s Bellinkou. Po třech hodinách pak všichni padli do svých pelechů a byl dlouho klid.
     

procházka Tovačovem
Dne 3.4. měl Jimmy dva roky. Než jsem jej stačila vyfotit s dobroty, co dostal, měl to v sobě... Tak Jimíšku, vše nej do dalších let s námi :-)


29.3.2011 - O víkendu přišla zpráva od Verči a Petra, oba jejich miláčci byli na svodu v Dolních Počernicích doporučení k chovu. Mám velkou radost za informace a fotky, kde je Amy a Bastr spolu.
     
Také přišly po kratší odmlce fotky také prvního vrhu Atticuse (Joeyho). Adame díky za krásný fotky a zprávy o něm.
     

Atticus - Joey


23.3.2011 - přináším povedené momentky Amynky, která pravidelně chodí s Verčou, Bastrem a Petrem na cvičák, kde se připravují ke zkouškám... Doufám, že se brzy uvidíme :-)
     

Amy na cvičáku...
22.3.2011 - konečně se po týdnu dostávám k tomu, abych napsala pár řádků... Před týdnem dne 17.3. jsme byli pozváni k polským přátelům Kasie a Andrzejovi (ch. s. Rozbullnik - mají volná štěňátka). Druhý den nás čekala výstava v nedalekých Katowicích. Konečně jsem se také seznámila s Annou, majitelkou Solona, polobratra Robči a její sestry Raveny. Všem přátelům – Anně, Kasie, Katarzyna, Dagmare gratuluji k úspěchu! Organizace a prostředí se mi na výstavě moc líbilo, všude bylo čisto, prostor a lidé milí. Až na to, že v ten den, kdy byla výstava, tak byla zároveň i demonstrace, což se také projevilo u Robinky, která je na petardy citlivá. Více v sekci výstav. Dávám sem fotky z návštěvy a z výstavy... Velké díky patří našim kamarádům, kteří nás mile přivítali a pohostili.
     

Katowice...


13.3.2011 – Ráno mě čekalo milé překvapení v podobě nečekané návštěvy Bellinky a jejího páníčka. Bellinku jsem dlouho neviděla, proto jsem byla velmi překvapená, jak je krásná a moc se podobá Robí. Belle je na dnešních fotkách ve věku 10. měsíců (Robinka a Maxe/ Sharoc Star Gladiator). Ladi, děkuji za návštěvu.
     
     

Belle na návštěvě...


8.3.2011- přináším nové fotky Bombera Hentschelstaff ve věku 10měsíců, kdy jsme ho byli navštívit o víkendu spolu s Radečkem. Je celá Robí v tmavém provedení.
     


1.3.2011 - Včera přišla zpráva od majitelů Amynky, že mají fotky na webu ZKO Česká Lípa, které nafotili na cvičáku. Přináším pár povedených fotek malé bojovnice Amy.
     

     
Amynka foto...


28.2.2011 - V týdnu mě zásobila majitelka Aurinky Marcela dalšími krásnými fotkami staffí slečny, tak se chci o fotky podělit. Marci, ještě jednou velké díky.
     

     
Naši polští přátelé Kasia a Andrzen. nám poslali fotky krásných miminek, které jsou volné. Těšíme se na vás za dva týdny:-)

 


18.2.2011 - nové fotky a zprávy od majitelky Bixíka nám přišly včera, které nás moc potěšily. Bixík miluje sníh, chodí na cvičák, kde dokonce provádí i cviky z agility a obedience. Moc ho to baví, je to vyrovnaný sebevědomý pesan. I paní cvičitelka jej velmi chválí, z čehož mám radost. Jak jsem se dívala na fotky, myslela jsem, že vidím Robinku :-) no posuďte sami... Kristi, děkujeme za super zprávy a krásný fotky!
     


15.2.2011 - přináším pár povedených fotek za poslední týden. Jde o fotky z procházek nebo o momentky pořízené doma. Na jedné fotce je ukázka toho, jak mi pomáhají v kuchyni při pečení koláčů...
     

     


7.2.2011 - O víkendu jsme měli v plánu jet do Brna na Duo, ale bohužel tentokrát se nám chřipka nevyhnula. Přináším fotky Aurinky, dcery Robinky x CH. Tafdogs Fransimo, od Marcelky, která poslala hodně fotek zachycené z domácí pohody a ještě z poslední akce ničení Aurinky. Marcí díky za krásný fotky.
     
     


30.1.2011 - Už je to měsíc a půl, co jsem jela pro francouzského buldočka Ninu a dala mamce. Ninuška mě pokaždé, když ji vidím či navštívím, mile překvapuje. Je úplně jiná, než jakou jsem ji brala. Operace jí každopádně prospěla a má velmi ráda děti a společnost, je veselá, vybíravá v jídle a hlavně, má se u mamky dobře:-) Bohužel jsem si zapoměla vzít foťák, tak jsem fotila jen z mobilu...
     
..a přináším opět pár fotek z mrazivé procházky...
     
pár snímků....
Právě přišly nádherné fotky Amynky ve věku 15. měsíců (Robigalla z Hambalek Bušín x CH. Taffdogs Fransimo) a její paničky z procházky... Moc vás zdravíme a díky za fotky.
     


24.1.2011 - Včera jsem viděla po delší době Bomíčka (Robigalla z Hambalek Bušín x Sharoc Star Gladiator). Roste z něj krásný pes, který je jak přes kopírák s Robinkou, no ni ...?
     


20.1.2011 - po delší době jsem vzala na procházku i foťák a udělala pár snímků....
     
     


15.1.2011 - Včera přišel milý e-mail od Ing. J. Zouly z ch.s. Moravia Knight který byl také na výstavě v Olomouci, a kde mě a Robí zachytil, aniž jsem to tušila. Velmi mě tyto momentky potěšily, velké díky.
     
     


13.1.2011 - dnes přišel milý e-mail s přáním k mým dnešním jmeninám od Kristýny a její rodinky s Bixíčkem. Moc vám děkuji za krásný přání, které mě zahřálo na srdíčku. 
dále děkuji svému chovateli MVDr. Klimešovi, majitelům Amynky, Bombera a všem dalším přátelům a kamarádům, kteří si vzpomněli.


10.1.2011 - Včera přišly další fotky z výstavy od Barči Hajdukové, tak bych jí chtěla tímto za krásný fotky poděkovat a ještě jednou veliká gratulace mému chovateli MVDr. Klimešovi za super úspěch svých pejsků! 


9.1.2011 - V pátek se konala Hanácká národní výstava v Olomouci, kde posuzoval český rozhodčí František Polehňa. Ve třídě otevřené získala Robinka Výborná 1, CAC! Máme z ní velkou radost. Více info a foto v sekci výstavy. Děkuji panu Lahodovi za krásný fotky 


3.1.2011 - Včera večer došly fotky Bixíka (Robigalla x Sharoc Star Gladiator), ze kterého roste nádherný, vyrovnaný a sebevědomý pes. Miluje svou rodinku a ona jej. Jsou zde rodinné fotky i se psí společnicí Tarou. Kristi, díky za krásný fotky a přejeme vám všem v Novém roce jen to nejlepší!   
   

... přišly i nové fotky Atticuse (Joeyho), který je ze spojení Robinky a Taffdogs Fransimo. Je to krásný pes, který žije se svým páníčkem Adamem v Náchodě. Doufám, že letos se brzy uvidíme a těšíme se na vás! Díky za fotky Joeynka.


     


27.12.2010 - Dlouho jsem přemýšlela, jakého pejska pořídit mamce k Vánocům, a hlavně, aby nebyla sama. Přemýšlela jsem, zda štěně, nebo už dospělého psa. Dívala jsem se na útulky, inzeráty, až nakonec kamarádka mi našla inzerát na francouzského buldočka, kterou darovali. Pak šlo vše ráz na ráz. Jela jsem se hned druhý den podívat a rovnou jsem si Ninušku vzala. Byla zřejmě vyhozena z auta a paní jí bylo líto, tak si ji vzala k sobě domů, ale protože pro pracovní vytíženost si ji nemohla nechat, podala inzerát. Ale jak to skutečně bylo, a co vše má Nina za sebou, můžeme dnes jen hádat. Jela jsem s ní na veterinu, kde veterinář zjistil, že má zánět dělohy a že bude pro ni nejlepší kastrace. Dostala antibiotika, a zavezli jsme ji mamce. Po dobrání antibiotik se po týdnu podrobila kastraci. V současné době se úspěšně zotavuje po operaci a má se u mamky dobře:-) Je to úžasná fenulka, která je strašně hodná a vděčná za to, že je v naší blízkosti a nechápu, jak někdo mohl takové stvoření dát pryč nebo ji vyhodit. Chtěla bych tímto poděkovat Renči Coufalové za tip na inzerát a za profesionální pečlivou péči o Ninušku panu doktorovi J. Pospíšilíkovi. A na závěr bych chtěla říct, že každý člověk by měl nejen o Vánocích konat dobré skutky a myslet nejen na sebe. A takový skutek pak potěší na srdíčku, když víte, že jste aspoň jednu dobrou duši zachránili.
     
 


17.12.2010 - V ch.s. Red Point Staff je volná neteř Robinky, krásně celá bílá s tmavým monoklíkem na očku.


     


12.12.2010 - dnes v brzkých ranních hodinách se po komplikovaném porodu narodily dvě nádherné holčičky Robinčině sestře Rumíně. Evi, děkujeme za úžasnou zprávu a fotečky a ještě jednou velká gratulace ke krásným holčičkám.


   

více info...


6.12.2010 - Včera večer mi poslala Marcela od Aurinky nové fotky i s oběma jejími syny. Je to také krásná staffí slečna. Marcí, díky za fotky a doufám, že se ještě uvidíme do konce roku.
     
     
..a ještě pár fotek, jak syn úspěšně zvládl návštěvu Mikuláše a čerta u nás:-) Hafani je s radostí přivítali, ale vyfotit se s nimi nechtěli
     

Mikuláš u nás...


4.12.2010 - právě přišly nádherné momentky z našeho prvního odchovu Amynky a jejího kamaráda Bastra při dovádění ve sněhu a domácí pohodičky. Je to šikulka. Díky za úžasný fotky a podrbejte Amy a Bastra za mě.
     
     


Amy s Basterem na sněhu.

Ve čtvrtek jsem vyrazila s mými miláčky ven spolu s kamarádkou Radkou, která má amstaffa Maxe. Hafani se slušně vyřádili každý s každým a pak byl doma klid.
     

procházka s Maxem.


29.11.2010 - doplňuji fotky z výstavy z Nitry, které fotil a dal na stránky klubu STB Ruda Slaba. Našla jsem tam naši Robí, tak přidávám a tímto děkuji za super foto.


   
Přinášíme další fotky Amy v akci ze včerejšího cvičáku v České Lípě, kam chodí pravidelně Verča a Petr s Bastrem.
     


V Polské ch.s. Rozbullnik u našich kamarádů Kasia a Andrzey. mají poslední krásnou zlatou fenečku, která čeká na nové páníčky.


 
I v ch.s. Fransimo mají krásná štěňátka od Ch.Taffdogs Fransimo, jímž jsme nakrývali naši Robí poprvé.


 


21.11.2010 - včera jsem byla vystavovat Robinku na MVP v Nitře, kde posuzoval anglický rozhodčí Westwood Andrew. Bylo přihlášeno 71 staffordšírských bullteriérů. Robinka v silné konkurenci získala nakonec známku výbornou , což je u anglického rozhodčího úspěch. Bylo na rozhodčím vidět, že se mu Robí líbila, ale nakonec opět zvítězila černá barva...


 

Výstava v Nitře (SK).


15.11.2010 - dnes přišly krásné fotky Amynky a jejího kamaráda Bastra z výletu na písečnou pláž, která se nachází v Doksech. Děkuji za úžasné fotky a pravidelné zprávičky o Amynce.
     

     
...a zde toto z včerejšího cvičáku.
     


6.11.2010 - ráno jsme se rozhodli, že využijeme pěkného a teplého počasí. Vyrazili jsme na výlet do Zoo Olomouc, než mi nastane zkouškový a mám chvíli oddech od diplomky. Vzala jsem holky, Ráďu a po cestě sestřenku Danielu a vyrazili jsme. Hned na začátku holky provokovali opice a medvědi, ale jinak pohoda. Ráďa i holky se vyřádili a i pár fotek se podařilo. Doma pak byl klid, jako už dlouho ne...
     

     
ZOO kopeček.
Takhle to vypadá večer po výletě:

   


1.11.2010 - včera nám Kristi poslala info a foto Bixíčka při řádění s bullíkem. Chodí pravidelně na cvičák, který je oba moc baví, a jak píše: „...paní na cvičáku mě velice potěšila. Cvičila už spoustu bullíků, ale prý Bixi je první, který je ochotný pracovat a je šikovný...“ z čehož mám radost a jen tak dál! Děkuji Kristi a její rodince a úžasný zprávičky a fotky. Jsem moc ráda, že má Bixíček domov u vás.
     


30.10.2010 - včera večer přišly od Marcely, majitelky Aurinky, krásné momentky, i z oslavy Aurinčiných narozenin :-) Marcí, děkujeme za super fotky a zprávičky a doufám, že se brzy uvidíme, když to máme tak kousek od sebe.
     

     


28.10.2010 - majitel Albiho (Sanyho) nám poslal nové fotky tohoto krásného psa. Jsou to aktuální foto ročního pejska. Dle svého páníčka jde o úžasného a hodného pejska. Děkuji za super zprávy o něm a za fotky. Chtěla bych tímto poděkovat za péči a lásku, kterou Albimu (Sanymu) dáváte.
     


25.10.2010 - v neděli 24.10.se konala výstava VII. Krajowa Terierów i Czarnego Teriera Rosyjskiego v Kędzierzynie – Koźlu. Robigalla - CWC, BOB, Vítěz třídy! Máme velkou radost! Více zpráv v záložce výstavy.


 
24.10.2010 - se konal slavnostní výlov rybníka v Tovačově, kde jsme nesměli chybět. Vyrazili jsme po obědě s Evou a jejím synkem Jonym, Megginkou a Bomíčkem. Já jsem brala kromě Radečka jen Bibinku, jelikož Robí den předtím se necítila dobře na lampiónovém průvodu, kde bylo dost lidí, proto jsem ji nechtěla den před výstavou stresovat, tak spala doma s manželem a Jimmem. Už tam na nás čekala Lucka s Aviškem a Pájou. Tak jsme napřed nechali hafany pořádně vyřádit v poli a pak jsme se šli podívat na akci. Všichni jsme si to užili, i počasí nám přálo.
     
Výlov v Tovačově.


22.10.2010 - Dnes byl v Přerově na Laguně lampionový průvod. Vydala jsem se tam s Radečkem, Robinkou a Bibinkou, jinak chlapi zůstali doma. Už na nás čekala kamarádka Eva s klukama a s Bomíčkem a Meggie. Napřed jsme obešli kolem Laguny, kde na děti číhala strašidla a pak jsme to zakončili opékačkou buřtů u ohně, kde jsem i udělala pár fotek. Jen co jsme dojeli domů, hned padli každý do svých pelechů...
     

     


19.10.2010 - Už je tomu přesně rok, kdy naší Robince v 18.20hod přišli na svět první miminka. Vrh „A“ (Robigalla z Hambalek Bušín x Taffdogs Fransimo / imp.UK) slaví své první narozeniny! Na ten den se nedá zapomenout. Robí začala rodit zrovna, když jsem odcházela předcvičovat lekci aerobiku.


Přejeme všem štěňátkům jen to nejlepší!
 


14.10.2010 - na stránkách klubu Staffordshire bullterier jsou uveřejněny výsledky Top Staff 2010. Naše Robí se umístila na krásném 16. místě z cca 88 fenek. Z takovéhoto umístění mám obzvláště radost vzhledem k tomu, že Robí měla v tomto roce vrh a nemohla se tak zúčastnit více výstav.


 


12.10.2010 - jsme byli pozváni na návštěvu k přátelům do Biskupic.Jela i Robí a Bibinka. Moc povídat se nedalo, protože holky se hlasitě předváděly a Bibi dokonce obsadila dětskou pohovku, kde nechtěla pustit Radečka sednout. Sice ho pak na chvilku nechala sednout, ale zadarmo to nebylo :-)
     


11.10.2010 - V sobotu 9.10. se konala MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA CACIB České Budějovice, kde posuzovala rozhodčí a zároveň poradkyně chovu STAB Hana Vojáčková. Bombero a Blanche Bijou Hentschelstaff – N, Robigalla z Hambalek Bušín - EXCELENT 2, RES. CAC! Mám velikou radost.
Více info v záložce výstavy.
     

výstava Č. Budějovice


7.10.2010 - nám přišly fotky od Adama, majitele Atticuse (Joeyho). Je to syn z prvního vrhu naší Robinky a Taffíka (ch. s. Fransimo), který za necelých 14 dní oslaví první rok. Jsem moc ráda, že má Joey tak milujícího páníčka a že mu dělá radost. Děkuji za milý e-mail, zprávy a foto o něm.
     

     
Joey


3.10.2010 - Včera nám přišel milý e-mail od majitelů Bixíčka. Svým žíhaním je celá máma Robí. Byl poprvé na cvičáku, odkud pochází fotky, a je moc šikovný a učenlivý. Kristi, díky za zprávy o Bixíkovi a za super fotky.
Posíláme celé rodince pozdravy.
     


2.10.9010- V pátek 1.10. jsme se zúčastnili EUROPEAN DOGSHOW v CELJE (Slovinsko). Posuzoval slovinský rozhodčí Štefan Šinko.
Blanche Bijou – VN1, Bombero – VN1 + BEST BABY OF BREED, Robigalla – excellent. Více v záložce výstavy
     
     
Více fotek: Výstava Celje / SLO


28.9.2010 - Dnes nás přijela navštívit po delší době Aurinka (Taffdogs Fransimo x Robinka) s rodinou. Aurinka je skoro roční fenečka, která vyrostla do krásy. Je to velmi temperamentní a šikovná staffí holčička. Škoda, že nám počasí nepřálo jít na procházku. Ani fotky nešly v klidu udělat. Aura zapózovala i s polosestrou Bibinkou. Děkuji za milou návštěvu a těšíme se na příští setkání.
     
     


26.9.2010 - Dnes byl odpočinkový den, protože po celý den pršelo a holky si to zasloužily po včerejší výstavě. I hafani vytušili, že je škaredě, tak prospali skoro celý den. Ráďa po obědě popadl Robí a Bibinku a spokojeně vedle nich usnul.
     
V sobotu 25.9. se konala Národní výstava v Brně. Dovezla jsem pro Míšu z ch. s. Whitedart balíček s hračkama na WHITE DART COURSING CUP 2010 Jsem ráda, že jsem se viděla se známými a mohli jsme pokecat.
Jak jsme dopadli? Robigalla V2, R. CAC, Bombero VN4, Belle N2, Blanche Bijou N3.
Více info v záložce výstavy Po výstavě jsme venku před halou udělali pár fotek, jak hafani řádili a pak v autě padli a spali celou cestu domů.
     
     
     
výstava Brno
V pátek, den před výstavou, jsem popadla foťák, a udělala pár smínků miláčků venku...
     
Ve čtvrtek, jak jsem hlídala Bomíčka a spol, tak Radeček odpoledne to nevydržel, tak si lehl na Bomíčka, který byl po procházce tuhý a „četl“ si pohádku a postupně usnul...spalli jak dudci oba
     


19.9.2010 - dostali jsme další aktuální fotky Bixíčka. Kristi, díky za fotky a za pravidelné zprávy o Bixíkovi.

   

Pár povedených fotek z procházek, kdy jsem hlídala Bomíčka kamarádce ve čtvrtek a dnes. Hafani si to náležitě užívali a když jim bylo vedro, tak lehli do bahnité kaluže, kde se chladili. Doma jsem musela všech šest hafanů opět sprchovat.
     
     
....a takhle to vypadá u nás večer po procházce...
     

procházka
V sobotu jsem vyrazila s manželem a Radečkem se podívat na hasičské závody do Dluhonic. Vzali jsme s sebou jen Bibinku, aby si zvykala být bez Robinky a Jimma. Děti i dospělí si ji stále hladili, a ta se tvářila jak královna. Pak se nechala vyfotit s Ráďou v hasičském autě.

 


14.9.2010 - v sobotu se konal v Přerově 6. ročník Mistrovství České republiky ve vaření kotlíkových gulášů spojený se ZUBRFEST em. Jako každý rok tam manžel dělá požární a technickou četu a tak jsme vyrazili ochutnávat guláše. Vzala jsem s sebou jen Bibinku. Celou dobu byla moc hodná, prostě pohodářka. Ke konci už byla unavená a usínala, tak jsem ji dala do golfek. Byla jen ráda, že nemusí chodit. Tvářila se jak královna a užívala si to.Večer padli mí miláčkové za vlast.

     
     


6.9.2010 - Mezinárodní výstava v Krakově - Bombero VN1, Blanche Bijou – VN2, Robigalla – V4.
Dnes jsme si udělaly s Evčou dámskou jízdu do Krakowa na mezinárodní výstavu. Vyjely jsme po 6hod ranní a celou cestu tam nám pršelo. Měli jsme štěstí, že naše plemeno šlo hned první. Posuzovala slovenská rozhodčí Anna Cwiecekova.
Do třídy baby nastoupil jako první Bomík s Evičkou do kruhu. Získal krásné VN1.
Později jsem šla já s Bibinkou, která si odnesla VN2. Posudek Bibinky: tříměsíční štěně, tmavé oko, dobrý temperament, typická srst i nasazení, pevný hrudník.
A do třetice Robí, která měla na víc, jenže jak zahlídla Evu, jak ji fotí, tak byl konec. Chtěla za ní, tak mi ani nestála v kruhu. Což je škoda. Dopadla s V4.

   

   
Přišly aktuální foto z včerejšího výletu Aurinky a její rodinky z Helfštýna.Je to krásná staffí slečna. Děkuji za krásný fotky a doufám, že se brzo uvidíme.
     


2.9.2010 - Dnes ráno přišel odkaz na foto ze cvičáku, kam chodí Amynka se svou paničkou Verčou a Petr s Bastrem. Je vidět, že jim to přináší radost a že je to baví. Mooc vám děkuji za foto a info. Posíláme pozdravy všem.
     
     

Bellinka s rodinou


1.9.2010 - Dnes mi udělala radost Dana s Laďou, u kterých má dovom Bellinka. Poslali spoustu povedených momentek s Bellinkou. Děkuji vám za fotky a info o Bellince a těším se na vás za tři týdny v Brně.
     
     

Bellinka s rodinou
¨


31.8.2010 - po delší době přišly fotky pejska z prvního vrhu - Atticuse (Joeyho). Škoda jen, že se nechtěl Joeynek vyfotit ve výstavnám postoji. Ale i tak nám fotky napovídají o tom, že je to krásný pašák:-)
I Adam říká, že každý Joeyho chválí jaký je to krásný pes. Taffík a Robinka můžou být na něj pyšní. Děkuji za fotky a snad se brzo uvidíme.

   


29.8.2010 - včera se Amynka z našeho odchovu spolu se svým kamarádem Bastrem a páníčky zúčastnila MVP v Mladé Boleslavi. Posuzoval rozhodčí Ing. Jaromír Dostál, DrSc. Amy získala ve třídě mladých známku výborná s tímto posudkem:
typická představitelka plemene, v kostře bez výrazných nedostatků, lepší v postoji, užší pohyb předních a zadních končetin, standartní osrstění.
A její kamarád Bastr získal CAC! Bohužel majitelé Amynky neměli s sebou foťák, tak se budeme těšit na fotky příště. Gratulujeme ke krásným výsledkům!

Už je to přes měsíc, co si pejsek Buxbaumia našel své páníčky. Děkujeme za pravidelné informace o něm a za fotečky. Je to šikulka a máme z vás radost.
     


25.8.2010 - včera mi přišel posudek na Bellinku, která byla též na Mezinárdní výstavě v Bratislavě. Dobře stavěná, pěkná hlava, hřbet a dobrý pohyb. Děkuji rodince Račanské za poslání posudku a těšíme se na viděnou v Brně.
 


22.8.2010 - včera jsme se zúčastnili Mezinárdní výstavy v Bratislavě. Blanche Bijou – VN1, Belle VN2, Bombero-VN1 a Robigalla výborná. Mám obrovskou radost a ještě jednou Evičce a Laďovi gratulace!
fotky z výstavy v Blavě
     
Po výstavě jsme dojeli k Laďovi do Nezamyslic, kde jsme ještě udělali nějaké momentky:
     
     
     


15.8.2010 - jak Radeček usnul po obědě mezi babama. (No jo, s po nás se válet nemůže, to by nás vzbudil, ale holky drží jak hluchý dveře).

   
   
Každý den chodíme na dlouhé procházky nebo k vodě. Z procházek se hafani vrací vždy špinaví, ale spokojení a vyřádění. Pár fotek s mými miláčky z procházek a rochnění v bahenní lázni, kde hlavní aktérkou je kupodivu Robí, která se jinak kalužím vyhýbá obloukem.
     
     


12.8.2010 - přesně před třemi měsíci se narodili čtyři štěňátka vrhu B ze spojení Robinky a Maxe (CH. Sharoc Star Gladiator z ch.s. Fransimo). Ten čas zběsile letí, už to nejsou tak malí tvorečci, když se narodili, ale 6-ti kiloví cvalíčci. Daří se všem dobře a ještě jednou děkuji jejím páníčkům za stálé informace a fotky.

10.8.2010 - po dlouhé době máme fotky Albiho (Sany), syna Robinky a Taffíka. Dle fotek je vidět, že roste do krásy a já doufám, že jej brzy osobně uvidím
     
Přinášíme fotky i Aramiska- z téhož spojení. Děkujeme majitelům a zdravíme do Opavy
     


8.8.2010 - vyrazila jsem s Radečkem a sestřenkou Dančou na hrad Helštýn. Pobrala jsem Robí, Bibi, Bomíka a Megginku a jeli jsme. Bomíka a Meggi hlídám, protože Evička je na dovolené, tak máme doma dočasně o dva hafany víc. Jimmy chtěl jít s manželem na barák, kde lítal po zahradě nebo kontroloval, zda páníček nespadl z lešení. Výlet se vydařil, hafani i my spokojení. Doma smečka pojedla a šlo se spát.
     
     
výlet na Helfštein


4.8.2010 - Už je tomu týden, co od nás odešel ke svým páníčkům poslední pejsek. I když je to už přes týden, stále je nám po nich smutno. Chybí tu jejich pobíhání, štěkot, honění se, škádlení atd. Bomíka vídáme pravidelně, i Bellinku, tak když už přijedou, tak to stojí za to. Jsem moc ráda, že naše štěňátka mají super páníčky. Ještě jednou všem děkuji za pravidelné informace a jejich pokroky. Budeme se těšit na fotky a další setkání s vámi.
Hlídala jsem Evičce Bomíka a Megginku. Vyrazili jsme na dlouhou procházku po okolí. Ven jsem odcházela s hafany a domů přišla s prasátky.
hlidani bomíka

     


1.8.2010 – je temu už 2 roky, co se lehce po poledni a to v 12:27 se narodil Radeček. Raďo, přejeme Ti vše nej- v životě, ať máš na tváři stále úsměv jako doposud. A hlavně ať máš kolem sebe dobré a milující lidi.
Raďova oslava a procházka

     
Ráno jsem vyrazila s naší smečkou - Robí, Jimmem a Bibinkou na delší procházku. Bibinka si mě pěkně hlídala, zato Robí a Jimm neustále větřili stopy a lítali tak jak splašení.
     

   


27.7.2010. Pejsek Bixík je v novém domově.. Manžel měl služební cestu do Čech, tak jsme to spojili a zavezli jej k novým páníčkům. Bydlí v krásném prostředí, takřka "na samotě u lesa" nedaleko Karlových Varů. Rychle se zabydlel, má tam psí kamarádku Tarinku, která velký mazlík. Robí nakonec jela s náma. Původně jsme to v plánu neměli, tahat ji takovou dálku, ale hupsla do auta a nechtěla jít. Na zahradě pak všichni střídavě řádili Robinka s Bixem a Bix s Tarou.
Děkujeme Kristi a její rodině za milé přivítání a pohoštění a přejeme ať vám Bixíček dělá jen a jen radost. Jsme rádi, že je Bixíček v takovém útulném domově.
     
     
Bixíkův nový domov

26.7.2010 - V pondělní podvečer si přijeli pro Bellinku noví páníčci, kteří se v noci vrátili z dovolené. Dovezli jí hračku, kterou jí ale hned zabavila Robí a za chvíli bylo po ní. Loučení nebylo tak smutné jako u ostatních hafíčků, protože Bellinka nebude tak daleko, tak jsem se držela.
Přejeme Laďovi a jeho rodince, ať jim přináší samou radost Bellinka a těšíme se na příští setkání.
 
 

25.7.2010 - Včera se konala V. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC), které jsme se zůčastnili - V3. Více info v sekci výstavy.


V sobotu jsme si udělali výlet do Zoo Olomouc. Jela jsem s Radečkem , se sestřenkama, má kamarádka Evička a spol. Jela i Robí, aby si odpočinula od štěníků. Výlet se i přes nepřízeň počasí vydařil, Ráďa ušel celou zoo po svých, akorát na konci ho do konce táhla Robinka:-))) Robí se některé zvířátka líbila, jiné okomentovala štěkotem.
     
     


21.7.2010 – je velmi významný den - přesně před třemi lety se narodila Robinka v ch.s. z Hambalek Bušín. Za ty 3 roky se stala plnohodnotným členem rodiny, sdílí s námi dobré i zlé, ale vždycky dokáže zlepšit náladu, ať tomu je ještě dlouho tak. Na fotce vypadá vztekle – aby ne, když jsme ji vytrhli od narozeninových dobrot a hraček k focení.
 


19.7.2010 - od středy má i poslední pejsek nové páníčky. Pojede do Čech, kde se na něj těší Kristýna s rodinou a kde mu bude dělat psí společnost skandinávská ohařka Tarinka. Bixíček jde k novým páníčkům zhruba za týden, jak se vrátí z dovolené.
 
O víkendu se konala NV v Mladé Boleslavi, kde byla z našeho odchovu Amy, která se umístila na krásném VN2 s posudkem: 5ti měsíční fena, správné hlavy a výborné ucho, proporce kostra, končetiny, pohyb odpovídá věku, dobře se předvádí. Přidáváme fotky nejen z výstavy a jejího kamaráda Bastra.Děkujeme Verči a Peťovi za super fotky a zprávy a přejeme pohodové léto.
     
     
     
A poslední fotky Amynky, jak řádí na cvičáku:-)
     
...a do třetice nějaké aktuální fotky z řádění z konečně chladnějších dnů na zahradě. Více foto zde: zahradni foto
     

   


13.7.2010 - dnes jsme vyrazili celá smečka a Evička s Bomíkem a spol. se vykoupat na pískáč, kde můžou i hafani. Myslím, že jak my, tak i všichni naši psíčci si to užili parádě a večer spokojeně padli pelechů.

     

     

   


12.7.2010 - aktuální momentka posledního volného pejska Buxbaumia ve věku 8,5týdne zachycená na zahradě.
 
V pátek jel Bomíček do svého nového domova k mé nejlepší kamarádce Evičce. Vzhledem k tomu, že se pravidelně vídáme, tak nebylo loučení tak smutné a bolestivé.
     
Po dni stráveným za volantem přivítali hafani kromě Robinky manžela takhle...
     


8.7.2010 - včera oslavila naše štěňátka z vrhu B dva měsíce. Byli jsme na 4.odčervení, tak jsou připravená do nových domovů... Včera byl u nás den otevřených dveří - napřed přišla kamarádka Marťa, která má za necelý týden termín, tak držíme palce, ať vše dobře dopadne, s kamarádkou Luckou a jejím přítelem Pavlem. Bohužel ale bez Aviška, jelikož štěníci ještě nemají druhé očkování. Díky za milou návštěvu a příště si naše „děti“už pohrají. Použila jsem foto z jejich stránek viz
Lucka a Pavel na návštěvě

   
V ten den večer nás navštívila rodinka Račanských, u kterých bude žít Bellinka. Bellinku přijeli pouze navštívit, protože odjíždí na dovolenou, tak do nového domova půjde jak se vrátí koncem července.

 
Přinášíme další fotečky naší smečky na: smečka řádí


! POSLEDNÍ VOLNÝ PEJSEK – BUXBAUMIA ČEKÁ NA SVÉ PÁNÍČKY !
K odběru od 7.7.2010. Je žíhaný s bílými znaky, milý, rád se mazlí a je zvyklý na malé děti (máme 2letého caparta). Při odběru bude mít startovací balíček granulí, hračky, pamlsky, DVD foto, knížku o Staffordšírských bullteriérech od Volšické. Jako ostatní štěníci je naočkován, pravidelně odčervován, má EU pas. Se všemi štěníky jsme 24h denně.
V rodokmenu štěníků z vrhu "B" najdete anglické předky, jež žijí v ČR.
Jeho otec - CH. Sharoc Star Gladiator - import UK (ch.s.Fransimo) a CH. Sheffstaffs Red Rum - též import UK (ch. s. z Hambalek Bušín).
V případě zájmu ráda poskytnu informace na e-mailu edita.jemelkova@seznam.cz nebo mne můžete zachytnout na ICQ pod číslem 404 793 002.
     
     


5.7.2010 - Konečně mám 4. ročník na VŠ FPF v Opavě hotov, tak si užíváme horkých letních dnů na našem baráku, kde máme velkou zahradu. Každé ráno posbíráme celou smečku, naložíme do auta, i když je to na barák jen 400m a jedééém:-) Štěníci si to na baráku užívají plnými doušky - lítají, honí se, schovávají se, takže je každou chvíli hledáme, šmejdí, kde se dá, dělají díry, už se i vykoupali v bazénku a nejvíce je baví hrabat v pískovišti. I Robinka a Jimmy v těch vedrech neotálí a honí se jak malí. Radeček si to též užívá, ne jen s hafany, ale i s mými sestřenkami a já jsem spokojená, že mám celou smečku pohromadě a že jsou spokojení. Večer moji demoliční četu ani nenapadne vyvádět doma nějakou lumpárnu. Pojí, napijí se a padnou za vlast:-)
Foto: Zahradni radovanky
     
     

Dnes jsem se vypravila s manželem, Robinkou a klukama hasičskýma na malý výlet do Radslavic na netradiční soutěž netradiční soutěž kde se naši kluci umístili na krásném 2.místě.
     
     


29.6.2010 - více fotek štěníků najdete na:
7.týdnů - Foto by Lenka
6. - 7.týdnů
5.týdnů
Zároveň přináším nové fotky Aury ze spojení Robigallla z Hambalek Bušín a Taffdogs Fransimo ve věku 8měsíců.
     


28.6.2010 - štěňátka byla před týdnem ve středu načipována, naočkována a už mají za sebou druhé odčervení. Přidáváme dnešní aktuální fotky štěníků v 7.týdnu, které nafotila Lenča Sochorová. Tímto jí ještě jednou děkuji. Je stále volný pejsek Buxbaumia. Více fotek v sekci štěňat.
     
Blanche Bijou______________Bombero_________________Belle
     
Buxbaumia_______________Ráďa se smečkou__________mí miláčci


20.6.2010 - posílám slíbené fotky Amynky z výstavy z Koles. Fotky jsem použila od Ivči z ch.st. Macygray Ivčo, díky za fotky. Jsou zde i fotky ze cvičáku, kam Amynka chodí.
     
     


16.6.2010 - Konečně doma...kromě propustky z nemocnice dnes naše štěňátka mají 5 týdnů. Za ten týden, co jsme tam byli, povyrostli a zkrásněli. Nemohla jsem se jich už dočkat a hlavně, že už jsme zdraví... Vybrala jsem ty nejlepší fotky, které nafotil manžel na zahradě a zbytek fotek je zde: dovádění na zahradě
BUXBAUMIA - volný / free
     
BOMBERO- reserve
     
BLANCHE BIJOU - reserve
     
BELLE - reserve
     
a pár společných foteček
     


13.6.2010 - omlouvám se za pozdní informace. Nastaly zdravotní komplikace Radečka, který dostal zánět středního ucha a zvukovodu. A jako by to nebylo málo, tak i já mám zánět zvukovodu, takže ležíme od čtvrtka v nemocnici. Štěníci podstoupili další odčervení, tak už můžou na zahradu či dvorek. Jsou v pořádku a další odčervení nás čeká za 14dní, kdy budou i načipováni. Včera se zúčastnila AMY z našeho odchovu klubové výstavy v Kolesech. Dostala známku VN s pěkným posudkem: „Dobrá tlama, dobrý stop, tmavé oko, dobrá kostra, dobré úhlení, hezký ocas, dobře nasazený, hezké osvalení nohou a dobrý pohyb.“
Děkuji Verči za zprávu a později přineseme fotky Amynky.
     


6.6.2010 - aktuální fotky štěníků v jednotlivých týdnech, viz odkazy:

3. týden
2. týden
1. týden
Aurinka z našeho odchovu má malé kamarády čivavy. Jde o jednu fenečku a dva pejsky. V případě zájmu rádi poskytneme kontakt na majitelku čivav. Spolu s nimi přinášíme i fotky Aurinky.
     
     


1.6.2010 - štěňátka mají zítra 3 týdny. Začínají dělat lumpárny, chodit, navzájem se koušou i maminku Robinku. Přinášíme nové foto štěníků:.
1 - Pejsek – BUXBAUMIA (Bixbomja) - Bix, Bixoušek – z francouzského překladu to znamená Šikoušek. Tento pejsek je volný / free
     
2. Pejsek – BOMBERO (Bombero) - Bom, Bomi – jelikož jsme oba dva hasiči, a jak už naznačujeme, je to ze španělštiny hasič. Tento pejsek je volný / free.
     
3. Fenečka – BLANCHE BIJOU (Blánč Bižu) - této krásné bílé fenečce říkáme Bibi, Toto slovo znamená z francouzštiny bílý klenot. Což si myslím, že je na bílou fenečku trefné.Tato fenka je zadaná.
     
4. Fenečka- BELLE (Belle) - říkáme jí Belli, Bellinko – znamená z francouzského překladu kráska. Je po Robince krásně žíhaná a velmi roztomilá. Tato fenka je zadaná
     


26.5.2010 - Prvně bych chtěla opět popřát, ale tentokrát mému strýci Liborovi, který včera měl narozeniny. Takže ještě jednou vše NEJ, ale hlavně zdravíčko strejdo.
Dnes mají štěníci dva týdny, absolvovali první odčervení a už mají otevřená očička. Veterinář si je prohlídl a jsou v pořádku. Krásně přibírají, začínají poznávat okolí a hlavně nám dělají radost. Více info a foto v sekci štěňat.
Dnes nás poctili svou návštěvou naši kamarádi novomanželé Janča s Davidem a malou Anežkou. Davide a Jančo díky za krásné fotky našich malých psích bobíšků a za milou návštěvu. A kamarádce Evičce děkuji za odvoz k veterinářovi.
Fotky jsou na:
Foto by David a naše foto
     
     

1. pejsek VOLNÝ / FREE
   
2. pejsek VOLNÝ / FREE
   
3. fenka RESERVE
   
4. fenka RESERVE
   


19.5.2010 - dnes je to přesně týden, co se narodila štěňátka ze spojení Robigalla z Hambalek Bušín x Sharoc Star Gladiator.
První pejsek váží 700g, druhý 725g, bílá fenečka 700g a poslední žíhaná má 710g. Zároveň dnes je to přesně 7 měsíců, kdy se narodil vrh A.
Verča nám dnes poslala aktuální fotky Amynky, která žije v České Lípě. Děkujeme Verči a Petrovi za fotky, které nás potěšily.
     


18.5.2010 – až dnes přinášíme fotečky štěníků. Jak asi víte z médií, je kolem nás spousta vody. Manžel je velitel místních dobrovolných hasičů a včera v 23h je povolali pytlovat hráze do Přerova, kde Bečva hrozila vylitím. Domů se vrátili ve 3 ráno, kdy největší nebezpečí zažehnali. Tyto fotky nafotil k večeru, kdy byli s Vojtou odvážet z Přerova vybavení ze sousedova gastrocentra . Na první fotce je vidět ještě kus břehu, který ale již kolem půlnoci hrozil přelitím a byl proto urychleně zpevňován pytli s pískem.
Ráno aby se dostal do práce, tak místo obvyklých 6km musel absolvovat hodinovou 30km pouť.
     
17.5.2010 - nafotili jsme nové fotky štěňátek, kterým bude ve středu týden. Mimíšci se mají čile k světu. Robinka je pečlivá mamina, která se o ně vzorně stará. Radeček by je nejradši pořád pusinkoval a hrál si s nimi.
I Jimmy si musí počkat, až povyrostou. Takhle si oba klucí je jen prohlíží.
Sestřenice Aneta má stávek, přejeme všechno nej...
     
     
     
     
     
     


M Á M E___Š T Ě Ň Á T K A

Už včera večer byla Robinka neklidná, začala hrabat. V noci jsem kvůli tomu špatně spala a ráno v 5 začala být víc neklidná. Po půl šesté jsem radši už vzbudila manžela.
1. pejsek 6:17hod - 340g -žíhaná s bílými znaky na nohách, krku, hrudníku.
2. pejsek 6:56hod - 300g - zíhaná, bílá ponožka, bílý krk a bílý flek na čele.
3. fenečka 7:24hod - 250g- celá bílá.
4. fenečka 8:12hod - 300g - žíhaná, bílý flek na hrudníku.
Bohužel pátý, překrásný barvy pískové, pejsek uvízl v porodních cestách, nebylo mu už pomoci ani přes půlhodinové oživování – vydal se do psího nebíčka. Večer jsem se s maminkou Robinkou a mimíšky vydala k veterinářovi. Robinku i štěníky si prohlédl a jsou v pořádku. Přinášíme fotky narozených štěňátek.

Pejsek (žíhaný, bílý znak) - volný
   

Pejsek (žíhaný, bílý znak) - volný
   


Fenka (bílá) - rezervace
   

Fenka (žíhaná, bílý znak) - rezervace
   


           

9.5.2010 - Včera jsme byli pozváni na návštěvu ke kamarádce, k níž přijela kamarádka s přítelem a staffíčkem Aviškem (Avishay Witt Funky Jazz). Tak má Robí a Jimm nového kamaráda. Robí psí hrátky mezi Jimmem a Avím komentovala štěkotem, ale občas se přemohla, a hrála si též. Má dnes 59. den, mimíšci slušně kopou, tak čekáme, kdy přijde den D… Děkujeme Marti, že nás s nimi seznámila a za příjemné odpoledne.
           


6.5.2010 – Došly aktuální fotky Atticuse (Joeynka). Zdá se mi od posledního setkání ještě hezčí a vystupuje více žíhaná barvička. A dle slov Adama je prý jeho krása na obtíž…cituji: „no když jdu s ním třeba do města tak se tam dostanu za hodinu... To je támhle paní a pak támhle a pak další támhle ta už se usmívá z dálky pojď Joeyčku jdeme jinudy.. A sakra tahle paní .... A pořád dokola JÉÉÉÉÉ TEN JE KRÁÁÁSNEJ KOLIK MU JE???....“ Fotky jsou pořízené venku se svými kamarády. Snažila jsem se vybrat ty nejlepší fotky z velkého množství poslaných. Adamovi děkujeme za krásné dnešní fotky a zdravíme celou tvou rodinu.Edit

Attik s kámošama
               


Od pátku do neděle odpoledne jsem hlídala Auru. Marcela mi ji přivezla v pátek ráno. Jako vždy bylo přivítání bouřlivé. Pak jsem se třemi hafany vydala na naši zahradu. Ale ta cesta… katastrofa…Jimmy s Aurou řádili a zamotali mě tolikrát tak, že jsem se nemohla odmotat. Do toho Radeček kecal, takže toho půl kilometru jsme šli přes půl hodiny. Na zahradě řádění pokračovalo, Robinka pouze jakou pozorovatel. Honili se, váleli v písku. Po dvou hodinách sem si myslela, že pak doma padnou, ale honička a psí hrátky pokračovaly – a to nekecám – až do 21hod. V sobotu nás počasí nepotěšilo, vypadalo, že bude pršet celý den, ale pak jsme vyrazili ven a Robí se flákala za námi, tak jsem pořídila pár fotek. V noci všichni postupně spali všeci tři s námi v posteli. Třetí den jsem se vydala jen s Aurou a Jimmem ven v dešti, což Robí odmítala. Déšť jim nevadil a dle toho taky vypadali nejen oni, ale i já, dyž pobíhali kolem mě. Byl to super chaotický víkend s Aurinkou.

Víkend s Aurou
               


2.5.2010 - brzo ráno přišly meilem fotky Amynky a jejího nerozlučného kamaráda Bastra ze cvičáku. Moc děkuji za super fotky, potěšily nás. Posíláme Amynce pusu.
                 


29.4.2010 - včera se podařily Marcele pěkné momentky s Aurinkou, tak se se mnou o ně podělila. Pár jich zde přikládám. Aura má své www stránky na

Stranky Aury
     
Ve středu po zkouškách jsem se vydala s hafany na delší procházku. Vzala jsem s sebou foťák, tak jsem je fotila v poli. Pár fotek maminy Robinky v 48.dni březosti….už se nám to krátí.

děcka na vycházce v poli
           
V úterý jsem se stavila po cestě domů na malou procházku za Aurinkou a její paničkou. Ta se s Jimmem vyřádila a Robiška jen přihlížela jako správná mamina současná a budoucí. Bylo mokro, bláto a dle toho taky tak vypadala smečka. Fotila až Marcela hafany v autě. V pátek na viděnou u nás doma!
     


27.4.2010 - Jsem konečně obdržela slíbené aktuální fotky a info o Albim. Je to krásný pejsek a věřím, že jej brzy uvidím. Krásně se mu modeluje hlavička a pěkně drží ouška. Děkujeme za zprávy a posíláme pozdravy do Jihlavy a Albimu podrbání za uši.
     
26.4.2010 - majitelé Amynky si pořídili nový foťák, tak nám v neděli poslali fotky, jak se Amy u nich žije. Vybrala jsem ty nejlepší fotky. Verčo a Peťo díky. Osud je to, že už jsme se viděli ne poprvé u nás doma, kdy si přijeli pro Amy, ale už na klubovce v Kolesech. Jenže jsme to nevěděli, až dle jejích fotek, kdy už měli Amy doma… Fotili si tam jen tři staffíky, které se jim líbily, a mezi nimi byla Robinka…
                 
O víkendu 24.3. byly u nás v Henčlově jarní závody pro mladé hasiče , tak jsem se tam vydala jen s kluky podívat. Měla jsem na hlídání Jonáška od kamarádky Evičky. Robinku jsem nechala odpočívat spolu s Jimmem doma, aby se nestresovala. No dopadlo to tak, že kluci byli jak čuňátka, hlavně Ráďa, kterého jsem doma musela osprchovat. Dostali oběd a do hajan a pak jsme vyrazili všichni na procházku. Přikládám pár fotek, více jich je:

Hlidani
   
   24.4.2010 - Přinášíme nové info o Axusovi, který žije se svými páníčky v Plzni. Manžel tam měl služební cestu, tak se tam na skok stavil za nimi podívat, když já nemohla jet, protože jsem neměla hlídání a tahat Radečka takovou dálku se mi nechtělo. Doufám, že jej uvidím brzo. Je tam velká podoba po obou rodičích. Roste z něho pašáček. Děkujeme, že se o něj vzorně staráte a ať vám dělá samou radost a snad brzy na viděnou.
   
   


Přidávám dvě aktuální fotky Aurinky, kterou budu hlídat za týden… Díky za fotky a už se těšíme. Edit
   

Trochu z jiného soudku – manželův brácha a můj švagr Dan dnes slavní kulatiny –
40. let.Vše nejlepší, a pohodovou alespoň další čtyřicítku!!!

 
20.4.2010 - Jak jsem přijela z města, vyzvedla jsem Radečka, který byl s Karličkou a honem domů pro Robinku, Jimmínka, pro kamarádku Marťu a její miláčky Máju a Dennyho a vydali jsme se na procházku. Jenže procházka proběhla s Ráďou za krkem, tudíž jsme skončili na naší zahradě, kde všichni řádili. Tak jsem v klidu pořídila pár foteček…

S Majou a Dennym
           


17.4.2010 - Po dnešní dlouhé procházce jsme šli popřát Kristýnce k narozeninám, kde naši hafani, Ráďa, sousedovic Vojtíšek řádili a taky podle toho vypadali. Robinka jako správná mamina dbala na to, aby pořád něco jedla a pak ten chaos sledovala se mnou na klíně. Jimmy málem spadl do kádě s vodou, pak olizoval každého, kdo se nechal a kluci tetě hrabali zahrádku… Tak vše nej Kristýnko!
Bylo veselo, však posuďte sami:

U Kristýnky
   
   


Měla jsem celý víkend hlídat Aurinku, ale bohužel z toho sešlo, tak mi Marcí poslala jako útěchu aspoň fotky Aury. Jelikož jsem momentálně bez auta, tak je problém se k nim dostat. Doufám, že budu mít možnost Auru brzo hlídat a zároveň děkuji Marcelce za fotky, co mi poslala a brzy na viděnou.
           


11.4.2010 - Jela jsem dnes s Robinkou na kontrolu na sono a vše vypadá v pořádku. Tak se za měsíc můžeme těšit na štěňátka.
 


11.4.2010 - dnes se konala Národní výstava psů v Ostravě, které jsem se zúčastnila pouze jako divák. Nechtěla jsem už Robinku stresovat. Posuzoval rozhodčí p. Adlt. Byla to první výstava, kterou jsem si užila bez stresu. Popovídala sem si s ostatními chovateli, podívala v klidu na stánky a domů dovezla Radečkovi a hafíkům pamlsky, na které se s chutí hned vrhli. Bohužel světelné podmínky v hale neumožňovali pořídit kvalitní fotky.

Včera jel manžel služebně za Prahu a my s Robinkou se k němu přidali. Z vykládky už to byla hodinka na návštěvu do České Lípy, kde žije Amynka se svými páníčky a se svým parťákem Bastrem. Vyjeli jsme se zpožděním až po poledni a k nim jsme dorazili až o půl sedmé večer. Vítání bylo bouřlivé, šli jsme hned se protáhnout na procházku. Venku všichni tři řádili, štěkali po sobě a honili se. Pak jsme se přesunuli domu k Verči a Petrovi, kde se nám pochlubili, co vše Amýšek zničil. No, nebylo toho málo. A hafani pokračovali v řádění. Robinka si potom osvojila kost a okolní svět ji nezajímal. Po 21hod večer jsme se museli už vydat zpět k autu, protože nás čekala dlouhá cesta domů. Dojeli jsme slušně utahaní kolem 3hodiny ráno. Jsem moc ráda, že je Amy u skvělých lidí, jako je Verča a Petr. Musím dodat, že jsme měli skutečně štěstí na dobré lidí pro naše štěňátka a to jsem moc ráda. Děkuji vám za to a za milé přivítání a pohoštění.
Více fotek z návštěvy u Amynky jsou zde:

http://hentschelstaff.rajce.idnes.cz/9.4.2010_Navsteva_u_Amynky/
           
AMY HENTCHELSTAFF se na klubové výstavě umístila s VN2! Posuzovala rozhodčí pí Olga Hrabáková.
Posudek zní: 5 měsíční fena, správné hlavy, dobré ucho, proporce kostra, ,končetiny, pohyb odpovídá věku, dobře se předvádí. Škoda, že jsem vás neviděla osobně, moc mě to mrzí, že jsme nedojeli….a ani Atticus (Joey). Majitelce Amynky gratulujeme a děkujeme za předvedení. Manželům Lahodovým a Ivě děkuji za fotky Amynky
   


Č E K Á M E___Š T Ě Ň Á T K A


5.4.2010 – Včera jsme byli na vyšetření u našeho veterináře MVDr. Josefa Pospíšilíka Sono potvrdilo úspěšné zabřeznutí Robinky s Maxíkem.


3.4.2010 jsme vstávali ve 4 ráno a vyráželi směr Náchod pro Adama a Joeyho, na kterého jsem se strašně moc těšila. Když jsme dojeli lehce po půl 7 do Náchoda, přivítání hlavně Robiška se synáčkem bylo bouřlivé, až jsme měli strach, zda jsme někoho nevzbudili. Šup do auta a hurá směr Mladá Boleslav na klubovou výstavu. Jenže hned za Náchodem jsme na neošetřené cestě dostali smyk a místo na výstavu já s manželem do nemocnice na vyšetření a Adam s hafíky k veterináři na prohlídku, Robiška byla lehce v šoku a naštěstí až na pár škrábanců a zafačovanou hlavu jsme z toho vyvázli dobře. Než za námi přijel kámoš, aby nás odvezl domů jsme nejprve s Adamem a hafíky vyrazili na procházku a poté jsme byli pozváni k Adamovým rodičům na vynikající oběd.
Velice děkujeme Adamovi za to, že se ujal Robinky, když my jsme byli na pohotovosti. Také bych chtěla také poděkovat Adamovým rodičům, kteří nám odvezli věci a hafíky od nehody a lehce nás před velikonočním půstem vykrmili.
Rovněž kamarádovi Marovi Herzogovi ,který na zavolání sedl do auta a jel za námi, aby nás dovezl domů. Tímto mu promíjíme, že se nepochlubil, že čekají 3.potomka. Blahopřejeme.
SMSkou mi přišla informace, že AMY se na klubové výstavě v třídě puppy umístila na krásném 2. místě! Gratulace Verči, majitelce Amynky. Hned jak přijdou fotky, dáme je sem na stránky.
V tento den oslavil svůj první rok i náš Jimm (Expert Nijada). Potřepali jsme mu ploutví a i něco na kousání dostal.
           


31.3.2010.-V pondělí jsem nafotila pár foteček na zahradě. Svítilo sluníčko, tak byly i fotky povedené…
Více fotek je na:

http://hentschelstaff.rajce.idnes.cz/2010-03-29_Dovadeni_na_zahrade/
   
   


O minulém víkendu byla Amynka s páníčky na cvičáku, kde to Amy bavilo. Děkujeme za fotečky a těšíme se na víkend, až konečně Amynku uvidím po čtyřech měsících…A nejen ji, ale také i Atticuse.
   


2010-03-28 Neděli jsme strávili v Radva. Robča řádila s Benem a Jimm jen přihlížel. Kolem třetí jsme vyhodili mou mamku domů a valili domů do Henčlova, protože měl přijet Aramisek s páníčky. Jeli jsme na kontrolu na veterinární kliniku do Přerova MVDr. Josefa Pospíšilíka a protože viděli diametrální rozdíl v přístupu a odbornosti, rovnou se zde zaregistrovali. Poté jsme se vrátili domů a chvilku pokecali, zatímco Jimm s Aramisem furt řádili. Robči se to nelíbilo, bo ju kluci nechtěli mezi sebe, taxi stěžovala štěkáním. Děkujeme Petrovi a Lucce za milou návštěvu a těšíme se na příště.
           


2010-03-27 Sobota byla ve znamení sportu a návštěvy u Aurinky. Ráno jsem se jela odreagovat do Přerova na European star dance aerobic show. Pak domů pro děcka (Robču, Jimma a Ráďu) a jeli jsme se podívat za manželem do Radslavic, kde se konala tradiční Radslavská přilba. Jde o náročnou všestrannou noční soutěž pro mokré hasiče. Tam jsem měla sraz s Marcelou a Aurou. Chvilku řádili všichni tři a paxme se rozdělili, chlapi zůstali spolu a my šli do tepla, kde holky řádili dál. Domů jsme dojeli všichni čtyři slušně utahaní.
Více fotek je na:

http://hentschelstaff.rajce.idnes.cz/2010-03-28_Na_navsteve_u_Aury/

           

23.3.2010 - Po delší době se ozvali Axíkovi páníčci z Plzně. Axík roste jak z vody, je zdravý a odjíždí v pátek s páníčky za teplem do Itálie. Podle fotek je to kluk jak bud (chodí s páníčkem do fitka), děkujeme za info a fotky a dobrou cestu i návrat domů.

   

   


O víkendu byli majitelé Amynky na návštěvě u Ivči v ch. s. Macy Gray, odkud pochází Amynčin psí kamarád Bastr. Amy a Bastr vytvořili bezva dvojku, která vymýšlí lumpárny, to hlavně Amy. Ivě se podařilo krásně vyfotit Amy a Bastra ve „výstavním“ postoji. Amy má krásný hrudník, začíná se jí formovat hlavička a ouška. Uvidíme jak moc bude po mamince Robince. Děkujeme Verči a Petrovi a přejeme trpělivost při trénování. Za dva týdny na viděnou. Těšíme se na vás.

   


V pátek odpoledne nás navštívila Marcela s klukama a hlavně s Aurinkou. Po hektickém přivítání jsme hned vyrazili ven, kde bylo krásně teploučko. Ač bylo sucho, řádění Aury s Jimmen vedlo k tomu, že Aura nebyla černá s žíháním, ale skoro bílá, jak se všude váleli. Po návratu jsem všechny tři popadla a hurá do sprchy. Pak řádili pro změnu doma, až jsme je museli chvílemi uklidňovat. A nejen hafany, ale též kluky. Bylo to příjemné odpoledne, budem se těšit na příště. Díky za fotky
Více fotek je na:

http://hentschelstaff.rajce.idnes.cz/2010-03-19_Aura_na_navsteve/

           

15.3.2010 – Aurinka se na procházce skamarádila s koníkama. Unavená se pak doma uvelebila a spokojeně chrupkala. Děkuji za fotky Marcí a těšíme se na vás.

   

   


Ve dnech 11.3. a 13.3 jsme byli krýt Robinku s Maxem, který žije v chovatelské stanici Fransimo Bohemia. Nakrývali jsme ve čtvrtek ráno těsně před jejich odjezdem do Anglie. Maxík se své role zhostil a přirozenou cestou bylo za pár minut nakryto.
Děkuji tímto manželům Lahodovým za milé a přátelské přijetí a pohoštění a za možnost krýt krasavcem Maxíkem s výborným rodokmenem. Robie byla vyčerpaná a doma hned usnula.
Zda bylo krytí úspěšné se dozvíme za zhruba za měsíc na sonu.


   


13.3.2010 - Obrdžela jsem včera večer aktuální fotky Aurinky od Marcely. Děkuji za krásné momentky a pravidelné zprávy o Auře. Těším se na vaši návštěvu příští týden, jak si holky i s Jimmem pohrají.

   

   


KRYTÍ PROBĚHNE VE DNECH 11.- 13.3.2010
Více na:

http://hentschelstaff.wz.cz/stenata.php


6.3.2010 - V sobotu jsem obdržela nové fotky od Adama – majitele Atticuse. I Attík se připravuje na svou první výstavu do Mladé Boleslavi. Dle slov Adama má kolem sebe hodně nových kamarádů tzv. „bojových plemen“, ale také i zlaté retvívry, tak pitbulku a bullíka. Děkuji Adamovi za zprávy a fotky a brzy na viděnou.


           

5.3.2010 - V pátek ráno jsem se rozhodla, že když mám trochu oddychový čas ve škole tak vyrazím s Radečkem a Robinkou na výlet do ZOO Sv. Kopeček Olomouc. Ráno jsme vyrazili kolem osmé, vyzvedli tetku Anet v Radva a jeli směr Olomouc. Jimmy dělal manželovi závozníka, takže se také nenudil (a ani „tomu pražákovi nezboural sloupek“ ). Sice byla zima, ale procházka zoologickou zahradou stála za to. Nikde žádné davy lidí, pohoda, klid, Ráďa i Robí se koukali po neznámých tvorech. Večer všichni tři chrápali tak, že by se chlap nemusel stydět.
Více fotek je na:

http://hentschelstaff.rajce.idnes.cz/2010-03-05_Zoo_Kopecek/   

   

Dne 3.3. nám poslala Verča s Petrem aktuální foto Amynky a jejího kamaráda Bastra. Jsou to nerozluční kamarádi, kteří neustále vymýšlejí lumpárny, jako je škrábání do zdi, kousání rohů skříňky či konvičky, jak je vidět na fotkách. Amy spolu s Bastrem jedou také na klubovou výstavu, která bude za měsíc v Mladé Boleslavi. Moc se těším na osobní setkání. Edita


     

2.3.2010 - v neděli večer začala Robigollce perioda, tak za týden v sobotu budeme krýt s krásným importovaným pískovým psem „Maxem“ -Sharoc Star Gladiator
(gen. L2HGA, HC clear, PHPV unaf.). Více info v sekci štěňata.


Poslední únorovu neděli jsem po plese hlídala holky Megginku a Ebi kamarádce Evičce, od níž mám právě Robinku. Jak jsme přijeli do Henčlova, Radeček popadl své odrážení kolo a vyrazili jsme na „dlouhou procházku“. Protože se courá kde se dá, tak jsem měla čas pořídit v klidu pár pěkných fotek. Akorát Ebí s Jimmem pořád někde lítali, tak je šlo těžko fotit. Jimmy se svým harémem řádil pak ještě doma. Do toho se přidal Ráďa, který rád naháněl holky a pak je pusinkoval.
Více fotek je na:

http://hentschelstaff.rajce.idnes.cz/2010-02-28_Hlidani_Meggie_a_Ebi/           

23.2.2010 - V pátek přišly PP ke štěníkům, tak jsem měla o důvod víc zajet na návštěvu za Aurou a její rodinou. Holky jako vždy zase řádily, do toho se po chvíli přidaly i čivavy, tak bylo u nich veselo. Byl nadlidský výkon vyfotit Auru v klidu. I když byly unavené, pořád musely řádit.

   

   

   


21.2.2010 - Dnes přijel na návštěvu Aramisek. To byl takový chaos, že člověk nestíhal, kdo je kdo. Robí radostí štěkala, do toho se přidal Aramis, Jimm pak taky provokoval Aramiska ke hraní a byli neúnavní skoro dvě hodiny.

   

   

   

A tak to vypadalo večer po řádění….sotva odjeli, tak řádil Radeček na Robince, a pak padli jak zabití a doma to bylo jak po výbuchu.

           

20.2.2010-Po dlouhé době se nám ozvali majitelé Axíka, který žije v Plzni…“Axík nás zaměstnává dokonale ………….Martin si ho bere do práce,, takže má o zábavu postaráno…“. Děkujeme Dáje a Martinovi za krásnou momentku, ať vám dělá Axík samou radost.18.2.2010 - Včera nám přišly další aktuální fotky od majitele Attíka (Joeyho) jak se skamarádil s dvouměsíčním pejskem amstaffem.

   

   


12.2.2010 - Předevčírem jsem se po zkoušce vydala z Opavy do nedalekých Dolních Životic, kde žije Aramisek se svými páníčky. První setkání po dlouhé době - málem jsem ho nepoznala, jak za tu dobu slušně povyrostl a vytáhl se. Je to kus chlapa: Pěkně mu drží ouška, má tmavé oči, pevnou kostru, je hravý, temperamentní… Domů jsem si odvezla díru na novém tričku. Děkuji Lucce a Petrovi za milé přivítání a těšíme se na Vaši návštěvu.

   

   

   


14.2.2010 - Zde názorně vidíte, jak je toto "bojové plemeno" "nebezpečné" k malým dětem. Nejhorší obavy se potvrdily - Hafani spali, Raďa si z nich udělal polštář a usnul též.

     


12.2.2010 - Včera večer přišly aktuální fotky Atticuse – Joeyho. Je čím dál víc podobný své mamince Robiggole. Díky Adame za fotky.

   

   

   

   


8.2.2010-víkend jsme trávili na výstavě v Brně DUO CACIB. V sobotu Robinka ve třídě otevřené získala 1. místo – CAC, RES.CACIB. Více info najdete v sekci výstavy.3.2.2010 - po obědě jsem se vydala sama s Robinkou na návštěvu za Aurinkou do Radslavic vzdálené od Henčlova 11 km. Cesta byla pomalá autem, protože hodně fučelo, cesta byla zavátá sněhem a slušně to klouzalo. Od poslední návštěvy Aura pěkný kus povyrostla a zkrásněla. Ze začátku si Robiška se svou dcerou moc nechtěla hrát, ale pak se děvčata rozjela.Děkuji Marcelce za milé přivítání a budu se těšit, až přijedete pro změnu vy k nám.

   

   

   


2.2.2010 lehká domácí erotika, než sme vyrazili s hafanama a Raďou na malou procházku.

   

   

   


27.1.2010 nafotil manžel pár vydařených foteček na procházce s našimi hafany. Zrovna svítilo sluníčko, ale mrzlo jak v Rusku. Já zůstala po náročném dni se synkem Raďou doma.

   

   

   

   

   


27.1.2010.- Přinášíme nové informace o Atticusovi, které nám včera večer Adam poslal z Náchoda. Teď se u něj začíná více projevovat žíhání po Robince a krásně mu drží ouška. Uvidíme, jak si pak povede na klubové výstavě v dubnu v Mladé Boleslavi. Na fotkách je Atticus (Joey) s páníčkem Adamem, jeho přítelkyně Míša a sestra.
Dle Adamových slov: …je to ten nejhodnější, nejkrásnější a nejšikovnější pejsek. Je to moje zlatíčko. Joey, když chce jít ven, tak si podá obojek… Děkujeme za nádherné fotky a zprávy.


   

   

   

   


25.1.2010.- Přinášíme další nové fotky ze života Amynky a jejího kamaráda Bastra. Na fotkách je vidět, jak Amy roste rychle a hlavně do krásy, no prostě šikulka po mamince. Děkujeme Petrovi a Verče za pravidelné informace a hezké fotky. Těšíme se na osobní setkání na klubové výstavě, která bude 3.4.2010 v MB.

   

   

   

   


Dále nám včera a dnes přišly další fotky Albiho. Podle svého páníčka je to hodný, poslušný pejsek. Majiteli děkujeme za informace a fotky. Těšíme se další fotky a doufáme brzy na viděnou. Zdravíme Jihlavu.

   

   

   


Včera nám poslala majitelka Aurinky další nové fotografie. I tato psí slečna roste do krásy. No posuďte sami :-) . Marcí, děkujeme za nádherný fotečky a těšíme se na návštěvu a na řádění našich holek.

   

   

   

   


PLÁNOVANÉ KRYTÍ NA JAŘE

Ze spojení těchto dvou jedinců očekáváme zlatá a žíhaná štěňátka, která budou po rodičích geneticky čistá na L2HGA + HC, zdravotně bez problémů a typickou staffí povahou.12.1.2010.- V neděli si přijeli noví páníčci Petr a Verča pro Amynku i se svým osmiměsíčním staffbulkem Ghostbustersem. Je to velmi krásný, temperamentní pejsek a určitě bude s Amy tvořit nerozlučnou dvojici. Je u nových páníčků teprve druhý den a jak tak máme od nich informace, vede se jí skvěle.

   

   


12.1.2010.- Včera a dnes přišly další fotečky o Atticusovi. Tento nadějný pejsek roste do krásy a doufáme, že ho uvidíme na Klubové výstavě STB v Mladé Boleslavi. Adame děkujeme za krásný fotky a zprávičky o Attíkovi a doufáme, že se brzy uvidíme. Zdravíme celou rodinu a přejeme brzké uzdravení.

   

   


11.1.2010.- Aurinka hraje s rodinou Člověče nezlob se. Dobré fotky, děkujeme.

   

   


11.1.2010.- Před týdnem nám přišly fotečky Albinka. Děkujeme za informace o něm a za krásný fotky. Je vidět, že roste do krásy. Posíláme pozdravy. Edita s rodinkou.

     

     

 


1.1.2010.- Před Silvestrem jsme se vydali s kamarády - párečkem sheltii na vycházku.

http://www.sheltiemaja.estranky.cz/

Zatímco v úterý svtilo ještě krásně slunéčko, o den později ve středu jsme se probudili do zasněženého a chladného dne.

           

27.12.2009.- Rádi jsme navštívili Aurinku v jejím novém domově v Radslavicích, kde jí dělají společnost ještě 2 dospělé a 3 nezadaná štěňátka čivavy (v případě zájmu rádi poskytneme kontakt na majitelku).

   

   

   

   

kluci čivaváci.

     

Děkujeme moc majitelce Marcele za pozvání, příjemné pohoštění a pravidelné informace a fotky.

zde více fotek z návštevy Aury/


PF 201021.12.09.- V pondělí si i Albi vybral svého páníčka. Ještě po obědě nám zapózoval se svou sestrou Amy, aby se již odpoledne přátelil s novým páníčkem z Jihlavy. Páníček, který má zkušenosti s plemeny typu -bull se nyní rozhodl pro mazlíka staffíka. Určitě si vybral dobře, neboť Albi je povahou mazel. Přejeme, aby dělal jen radost.

     

20.12.09.- Dostalo se nám pár foteček od Aury, jaxe zabydlela v novém domově. Začala posilovat taháním kožešiny a také se seznamovat s nevlastními sourozenci - čivavami. Na dalších fotkách se již tulí u nohou páníčků a nebo relaxuje s kámoškami čivavami. Děkujeme majitelce za pozvání k návštěvě Aruinky, rádi se zastavíme.

           

19.12.09.- V sobotu jsme přivítali návštěvu až z města plnotučného zlatavého moku - Plzně. Nejen, že nás potěšilo, že Axíkův páníček má se staffíky dlouhodobou zkušenost a nechtěl ani jiné plemeno, ale navíc celá jeho rodina je podobně zapálená do sportu, stejně jako naše. Takže se našel důvod, aby se sourozenci staffíci mohli navštěvovat - hafani aby si pohráli, a páníčci aby se sportovně vyřádili a pokecali.

     

17.12.

V pátek 11.prosince se Atticus vydal ke svým novým páníčkům do Náchoda.

Byl sice po dlouhé cestě kapánek unaven, ale jakmile se prospal, už se měl čile ke svým páníčkům v novém domově.

     

     

 

A ještě téhož dne si i Aura vybrala své nové páníčky. Cestu nemusela absolvovat tak dlouhou i když i do Radslavic se

dá jet zkratkou - je to sice delší, zato horší cesta :-) . ale i tak ji změna lehce unavila a po krátkém prospání ve svém

novém pelíšku s novým páníčkem se čile pustila do kousání pamlsku. Na posledním fotu je Aura

spolu s nevlastním sourozencem -štěňátkem čivavy.

      

    

 

V úterý 14.prosince si pro svého domácího mazlíka přijeli páníčci z Opavy. Aramiskovi jako by to bylo jedno a v klidu

si spinkal na svém oblíbeném místě na gauči, aby po probuzení zjistil, že i on jako už Atticus a Aura pojede do nového domova.

   

 

Děkujeme novým majitelům za fotky a informace o prvních dnech štěníků v nových domovech a všem štěníkům přejeme,

aby je páníčci poslouchali a společně tak zažili spoustu radostných okamžiků.

 


09.12.09.- Vánoční focení naší smečky.

               


05.12.09.- Vložena další videa z řádění smečky.

http://www.youtube.com/user/Hentschelstaff/


01.12.09.- Dnes club staffordshire bullterier zveřejnil výsledky TOP STAFF 2009 a naše Robinka se umístila na krásném 14. místě z celkového počtu 97. hodnocených feneček.


25.11.09.- pár včerejších a dnešních foteček z procházek, kdy vládlo sluníčko a Robí s Expertem se pořádni vyblbli

 ;


18.11.2009 - Vložena nová videa na:,

http://www.youtube.com/user/Hentschelstaff/

  • Více informací v sekci štěňata,


  • (c) 2009 Edita & Martin Jemelkovi, Henčlov
    http://hentschelstaff.wz.cz/